Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Denizli Milletvekili Yüksel: "Hastanelerimizde tedavi hizmetlerinin kalitesi her geçen dönem artmaktadır"

DENİZLİ (AA) - AK Parti Denizli Milletvekili Mehmet Yüksel, hastanelerde tedavi hizmetlerinin kalitesinin her geçen dönem arttığını söyledi.

Yüksel, yaklaşık 1 aydır Denizli Devlet Hastanesi Kardiyoloji servisinde tedavi gören babası Mustafa Yüksel'i ziyaret ederek, seçim çalışmalarına başladı.

Anne ve babasının hayır duasını her şeyin üstünde tuttuğunu ifade eden Yüksel, hasta yatağında babasını ziyaret ederek çalışmalara başladığını ifade ederek, 7 Haziran'da yapılacak seçimlerin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Hastanede yatan diğer hasta ve yakınlarıyla sohbet eden Yüksel, AK Parti hükumetlerinin 13 yılda Türkiye 'yi kalkındırdığını anlattı.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk 'ün hedef olarak gösterdiği muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak için son bir adımın kaldığını aktaran Yüksel, şunları söyledi:

"3 Kasım 2002'den bu yana tek başına iktidarda kalan AK Parti, devrim niteliğinde çalışmalara imza atmıştır. Ülkemizin geçmişi ile bugünü arasında kıyaslama yaptığınızda ne kadar ilerleme kat edildiğini açıkça görebilirsiniz. Bir dönem maaş kuyruklarında can veren insanlarımız oldu. Sağlık güvencesi olmadığı için hastane kapılarından dönen yaşlılarımızı biliyorum. Şimdi ise hastane odaları otel odalarını aratmayacak kalitede. Hastanelerimizde tedavi hizmetlerinin kalitesi her geçen dönem artmaktadır."