Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- CHP Denizli milletvekili adayları Basmacı ve Arslan, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettikleri Pamukkale ve Çal ilçesinde vatandaşlarla biraraya geldi

DENİZLİ (AA) -  CHP Denizli Milletvekili adayı Melike Basmacı, Pamukkale ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

İstiklal Caddesinde esnaf ziyaretinde bulunan Basmacı, partisinin projelerini anlattı. 

Esnafın yüksek vergi oranlarından yakındığını söyleyen Basmacı, "Görüştüğümüz bütün esnaf aynı dertlerden şikayet ediyor. Esnafımız CHP iktidarında rahat bir nefes alacak. Bunun sözünü veriyoruz" dedi.

Kınıklı Mahallesinde partisinin  kadın kolları tarafından hazırlanan stantta üniversite öğrencilerine saç böreği ikram eden Basmacı, YÖK'ün kaldırılacağı ve barınma sorununun bir yıl içinde çözüleceğini, eğitim sisteminin bilimsel temelli  üniversitelerin de özerk olacağını belirtti.

- CHP Denizli Milletvekil Adayı Arslan

CHP Denizli Milletvekili adayı Kazım Arslan ise seçim çalışmaları kapsamında, Çal ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

Arslan, mezarlıkların kenarında "Mezarlıkların bakımı büyükşehir belediyesince yapılmaktadır" şeklinde pankartlar asıldığını, ancak Denizler Mahallesindeki mezarlığın bakımının hiç yapılmadığını tespit ettiklerini belirtti.

Mezarlıkların kendi haline terk edildiğini savunan Arslan, "Mezarlıklar bakımsız ve ot içinde. İcraatın başında olanlara soruyorum, bu afişlere neden gerek gördünüz, mezarlıklara asılan bu pankartlar propaganda için mi yazıldı? Afişler asılınca hizmet verilmiş mi oluyor? Amacınız hizmet etmek mi yoksa propaganda yapmak mı? Mezarlıkların bakımı yapılmayacaksa bu tür pankartları neden asıyorsunuz?" ifadelerini kullandı.