Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Denizli Milletvekili Uçar: "Pamukkale Ovası, hem tarımda hem de termal turizm alanında yapılacak büyük yatırımlarla ülkenin ve dünyanın sayılı merkezlerinden biri olacak"

DENİZLİ (AA) - AK Parti Denizli Milletvekili Bilal Uçar, "Pamukkale Ovası, hem tarımda hem de termal turizm alanında yapılacak büyük yatırımlarla ülkenin ve dünyanın sayılı merkezlerinden biri olacak" dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında Irlıganlı, Akköy ve Gölemezli Mahallelerinde üreticilerle görüşen Uçar, tarımsal kalkınmada yapılan hamlelerle Denizli'nin bundan sonra daha da büyüyeceğini söyledi.

Uçar, "Pamukkale Ovası, hem tarımda hem de termal turizm alanında yapılacak büyük yatırımlarla ülkenin ve dünyanın sayılı merkezlerinden biri olacak. Bu bölgeye yapılacak yatırımlar sayesinde yeni yerleri kurulacak. Binlerce kişi, iş sahibi olacak" diye konuştu.

AK Parti Denizli Milletvekili Nurcan Dalbudak da Merkezefendi'de tekstil işçileriyle buluştu.

"25 bin konut" projesiyle Denizli tarihinin en büyük projelerinden birini daha hayata geçireceklerini vurgulayan Dalbudak, projede, işçi ve emeklilere öncelik vereceklerini kaydetti.

Dalbudak, "Evsiz hiçbir vatandaşımız kalmayacak. AK Parti hükumeti olarak ne söz verdiysek yaptık. Yakın zamanda otoyol ve hızlı tren gibi yatırımların gelmesi ile Denizli daha da büyüyecek" dedi.