Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Denizli milletvekili adayları Ramazanoğlu, Tin, Özkan ve Yüceliş, vatandaşlarla bir araya geldi

DENİZLİ (AA) - AK Parti  Denizli Milletvekili adayı Sema Ramazanoğlu, Kaleiçi Çarşısı'nda hayata geçirecekleri projelerle Denizli ekonomisinin nabzının Kaleiçi'nde atacağını söyledi.

Kaleiçi'nin yüzlerce yıllık tarihi boyunca Denizli ekonomisinin kalbi ve can damarı olduğunu dile getiren Ramazanoğlu, Kaleiçi Çarşısı'nda yapılan yeni düzenlemelerle bölgenin otantik bir hal aldığını ifade etti.

Tarihi çarşının daha da fazla canlılığa kavuşması için çalıştıklarını belirten Ramazanoğlu, "Bu bölgenin iç ve dış turizm anlamında yeni çalışmalar ve projeler ile hareketli olması için gayret göstereceğiz. Burası Denizli ekonomisinde önemli bir yer teşkil ediyor. Hayata geçireceğimiz projelerle Denizli ekonomisin nabzı Kaleiçi'nde atacak. Bu çarşının yerli ve yabancı turistler tarafından en sık ziyaret edilen yerlerden biri olmasını istiyoruz" dedi.

AK Parti Denizli milletvekili adayı Şahin Tin, Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları tarafından düzenlenen ve birliğine bağlı oda başkanlarının bir araya geldiği başkanlar toplantısına katıldı.

İktidarları döneminde  Türkiye 'nin büyük bir ekonomik gelişim yaşadığını ve dünyaya parmak ısırttığını ifade eden Tin, 2002 yılından önce esnafın büyük sıkıntılar ve buhranlar yaşadığını kaydetti.

AK Parti Denizli milletvekili adayı Osman Yüceliş ise Çivril ilçesinde öğrenim gören üniversite öğrencileriyle buluştu. Seçim beyannamesinde gençler için yer alan vaatleri anlatan Tin, kendi işini kurmak isteyen gençlere 50 bin liraya kadar destek sunacaklarını, bu yetmezse 100 bin liraya kadar faizsiz kredi vereceklerini kaydetti.

AK Parti Denizli milletvekili adayı Cahit Özkan da seçim çalışmalarına Merkezefendi ilçesinde devam etti. Bayramyeri 2. Ticari Yol'da esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Özkan, ekonomik istikrarın sağlanması ve Türkiye'nin yeniden büyümesi için vatandaşların tercihinin belli olduğunu ifade etti.