Marketten hırsızlık güvenlik kameralarınca görüntülendi

Marketten hırsızlık güvenlik kameralarınca görüntülendi
Marketten hırsızlık güvenlik kameralarınca görüntülendi
- Denizli'de gece yarısı kapıyı kırarak bir markete giren hırsızlar sigara ve alkol çaldı - Hırsızlık anı güvenlik kameralarınca kaydedilirken, şüphelilerin rahat tavırları dikkati çekti

DENİZLİ (AA) - Denizli'de bir markete giren hırsızlar sigara ve alkol çalarken, olay yerinin  güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Ramazan Göler, Yenişehir Mahallesi'nde işlettiği markete geldiğinde kapı kilidinin kırıldığını fark edince, durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polisle birlikte markete giden Göler, sigara ve alkol bölümündeki malzemelerin çalındığını belirledi. 

Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, marketin güvenlik kamerası kayıtlarını incelemesinin ardından 4 kişi olduğu belirlenen hırsızların kimliklerinin tespit edilmesi ve yakalanması için çalışma başlattı. 

Marketin güvenlik kamerası kayıtlarında, gece yarısı iş yerine gelen maskeli 4 kişiden biri gözcülük yaptığı, kapıyı levye yardımıyla kırarak iş yerine giren diğer 3 kişinin bazı malzemeleri çuvallara doldurduktan sonra kaçtıkları yer aldı. 

İş yeri sahibi Göler, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yaklaşık 20 bin liralık malzemenin çalındığını belirterek, "Hırsızlar marketten sigara ve alkol çalmışlar. Bizim dükkandaki hırsızlığın ardından başka bir iş yerinden daha hırsızlık yaptıklarını öğrendik. Hırsızların rahat tavırları beni çok şaşırttı" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Ramazan

  ,

  Gece

  ,

  Kapı

  ,

  Sigara

  ,

  ,

  güvenlik

  ,

  iş yeri