"Samsunspor maçında çıkışımız sürecek"

"Samsunspor maçında çıkışımız sürecek"
"Samsunspor maçında çıkışımız sürecek"
- Denizlispor asbaşkanı Atilla: - "Puanlar alındıkça futbolcuların öz güveni artıyor"

DENİZLİ (AA) - PTT 1. Lig takımlarından Denizlispor'da asbaşkan Taner Atilla, takımın son iki haftada yakaladığı çıkışı Samsunspor maçında da sürdüreceğini söyledi.

Atilla, AA muhabirine yaptığı açıklamada, takımın özellikle son iki haftadaki performansından memnuniyet duyduklarını belirtti. 

Yeni teknik direktör Ali Yalçın'ın göreve gelmesiyle oluşan olumlu havanın maçlara ve skora yansıdığını ifade eden Atilla, takımın iyi futbol oynadığını ve beraberinde puanlar alındıkça futbolcuların öz güven kazandığını kaydetti.

Denizlispor'un kaliteli bir ekip olduğunu, bu ekibin takımı üst sıralara doğru çıkaracağına inandıklarını dile getiren Atilla, "Ali Yalçın hocamızla başlayan süreçte güzel bir atmosfer yakaladık. Puanlar alındıkça herkesin havası yerine geliyor. Gayet güzel bir ortam oluştu. Yönetimle takım birleşti, güzel bir samimiyet oluştu. Bu çizgi devam edecektir" dedi.

Taner Atilla, Adana Demirspor ve Karşıyaka maçlarından alınan 4 puanın perçinlenmesi adına, cumartesi günü oynayacakları Samsunspor maçının çok önemli olduğunu belirterek, şunları söyledi:

"Samsunspor ligin güçlü ekiplerinden biri fakat ligde yenilmeyecek takım olmadığını biliyoruz, bizde güçlüyüz, güzel bir maç olacak. İyi bir çıkış yakaladık, Samsunspor maçında çıkışımız sürecek. Bunun için futbolcu arkadaşlarımıza ve teknik heyetimize güvenimiz tam. Takımdaki hava da çıkışın devam edeceğini gösteriyor. Denizlispor'un ligde iyi yerlere geleceğine inanıyoruz."