Seçime doğru

Seçime doğru
Seçime doğru
- AK Parti Denizli İl Başkanı Filiz: "Kılcal damarlarımız olan teşkilatlarımızın tüm birimleri seçimlere hazır"

DENİZLİ (AA) - AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, "Kılcal damarlarımız olan teşkilatlarımızın tüm birimleri seçimlere hazır" dedi. 

AK Parti , 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için milletvekili aday listesini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) sunmasının ardından bir değerlendirmede bulunan Filiz, 7 Haziran'dan bu yana geçen süreci değerlendiren vatandaşların en doğru kararı vereceğini ve yeniden AK Parti'yi tek başına iktidar yapacağını belirtti.

Seçimlerin demokratik bir ortamda geçeceğine olan inancını dile getiren Filiz, "13 yıllık iktidarımız süresince ülkemizin kazanımlarının devamı için 1 Kasım tarihi oldukça önemli. Kılcal damarlarımız olan teşkilatlarımızın tüm birimleri seçimlere hazır. Ülkemizin kalkınması ve refah seviyesinin artması, dünya devletleri arasındaki yerinin daha da sağlamlaşması için bizler hazırız" diye konuştu.

Aday listesinde 1. sırada Ekonomi Bakanı ve Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci yer alırken, 7 Haziran seçimlerinde milletvekili seçilen 2. sıradaki Mehmet Yüksel'in yerine partinin kurucularından Sema Ramazanoğlu, 3. sıradaki Bilal Uçar'ın yerine ise il başkanlığından istifa eden Şahin Tin yer buldu. 

AK Parti Denizli milletvekili adayları şu isimlerden oluştu: 

1. sıra Nihat Zeybekci, 2. sıra Sema Ramazanoğlu, 3. sıra Şahin Tin, 4. sıra Cahit Özkan, 5. sıra Osman Yüceliş, 6. sıra Emin Okkaya, 7. sıra M.Bekir Ege.

- Yüksel'den teşekkür

AK Parti Denizli Milletvekili Mehmet Yüksel yaptığı açıklamada, TBMM'de 23. 24. ve 25. dönem Denizli Milletvekili olarak tarihi bir sorumluluğu onurla ve şerefle omuzlarında taşımakta olduğunu belirtirken "Bu güveni, desteği ve gücü şahsıma veren hemşerilerime teşekkür ediyorum" dedi.