Yolcuların bilet satış görevlileri tarafından darp edildiği iddiası

Yolcuların bilet satış görevlileri tarafından darp edildiği iddiası
Yolcuların bilet satış görevlileri tarafından darp edildiği iddiası
- Denizli'den İzmir'e gitmek için otogarda bekleyen dört kadın otobüs firmasının bilet satış görevlilerince darp edildiği iddiasıyla polise başvurdu

DENİZLİ (AA) - Denizli'de polise başvuran dört  kadın , otogarda bilet aldıkları otobüs firmasının satış görevlilerince  darp edildiğini  iddia etti.

Alınan bilgiye göre, Denizli'deki yakını ziyaret ettikten sonra  İzmir 'e gitmek üzere Denizli otogarına gelen Helin Karakoyun, Dilek Karakoyun, Ezim Karakoyun Erdoğan ile Saadet Akadoğan, otobüsün geç gelmesi üzerine firmanın bilet satış görevlisi İlkay G. ile Tuğba S'ye tartıştı. 

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Helin Karakoyun ile Dilek Karakoyun boynundan ve göğsünden yaralandı. Denizli Devlet Hastanesi'ne giderek darp raporu alan kadınlar, daha sonra Sevindik Karakolu'na giderek iki satış görevlisi hakkında şikayette bulundu.

Şikayet üzerine soruşturma başlanan polis satış görevlilerinin ifadesine başvurdu.

Helin Karakoyun karakol çıkışında gazetecilere yaptığı açıklamada, "Biz sadece otobüsün neden geç kaldığını öğrenmek için satış noktasına gitmiştik. Fakat orada görevli bayanlar bizimle dalga geçercesine bizimle konuştu. Onları şikayet edeceğimizi söyleyince bize küfür ettiler. Daha sonra ise tartışma çıktı ve darp edildik" diye konuştu.

Dört kadın daha sonra başka bir otobüs firmasıyla İzmir'e gitti.


  ETİKETLER:

  İzmir

  ,

  Kadın

  ,

  Soruşturma

  ,

  İddia

  ,

  Dalga