Acil tıp çalışanlarına yönelik toplantı

Acil tıp çalışanlarına yönelik toplantı
Acil tıp çalışanlarına yönelik toplantı
DİYARBAKIR (AA) - Diyarbakır'da acil sağlık hizmetleri çalışanlarına yönelik gerçekleştirilen acil tıp toplantılarının 3'üncüsü yapıldı.İl Sağlık...

DİYARBAKIR (AA) - Diyarbakır'da acil sağlık hizmetleri çalışanlarına yönelik gerçekleştirilen acil tıp toplantılarının 3'üncüsü yapıldı.

İl Sağlık Müdürlüğü, Dicle Üniversitesi, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği ve Özel Sultan Hastanesi tarafından bir otelde düzenlenen programda konuşan İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Hakan Karakaş, toplantıyı, kardiyoloji branşında ortaya çıkan sorunları çözmek için yaptıklarını söyledi.

Toplantının acil servislerde çalışanlar için önemli olduğuna dikkat çeken Karakaş, "Toplantıda ortak öğretileri beraber konuşabileceğiz. Yaptığımız etkinliklerle ortak bir dil oluşturmaya çalışıyoruz. Önümüzde çok konu var. Bu nedenle her toplantıda ayrı bir gündemle toplanıyoruz. Yaptığımız her toplantı acil serviste çalışan herkes için faydalı oluyor" dedi.

Programa, Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Murat Orak, Özel Sultan Hastanesi Başhekimi Dr. Ali Bıçakkaya ile 112 Acil Servis çalışanları katıldı.


  ETİKETLER:

  Diyarbakır

  ,

  Kamu

  ,

  Bilim