AK Parti Mardin İl Başkanı Uncu, Kaymakam Öztürk'ü ziyaret etti

AK Parti Mardin İl Başkanı Uncu, Kaymakam Öztürk'ü ziyaret etti
AK Parti Mardin İl Başkanı Uncu, Kaymakam Öztürk'ü ziyaret etti
- AK Parti Mardin İl Başkanı Bahattin Uncu, Artuklu İlçe Kaymakamlığı'na atanan Şakir Öner Öztürk'ü ziyaret etti.

MARDİN (AA) - AK Parti Mardin İl Başkanı Bahattin Uncu, Artuklu İlçe Kaymakamlığı'na atanan Şakir Öner Öztürk'ü ziyaret etti.

Uncu, İl Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Dündar, Ahmet Kösesoy ve  AK Parti Artuklu İlçe Başkanı Olcay Sekizkardeş ile birlikte Kaymakam Özürk'ü makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Uncu, 13 yılda yapılan hizmetler ile  Türkiye 'nin her alanda çehresinin değiştiğini söyledi.

Uncu, şöyle konuştu:

"AK Parti'nin bu 13 yıldır ülkeye kazandırdıklarını hiçbir ecdadın evladı kazandırmamıştır. Ülkemizi ekonomiden kalkınmaya, sağlıktan eğitime, duble yollardan hava ulaşımının daha ekonomik hale getirilmesine kadar her alanda vatandaşlarımızı rahatlatmıştır. Yapılan bu kadar hizmetin yanında birde aynı çatı altında yaşadığımız Kürt kardeşlerimize de her türlü hakkı tanımış, geçmiş hükümetlerin onlar üzerindeki baskısını tamamen kaldırmıştır."

 Uncu, Çözüm Süreci'ni de  bazı odakların istismar ettiğini ve bölgeyi karıştırmak istediklerini kaydetti.

Bu konuda halkın büyük desteğine ihtiyaç duyulduğunu belirten Uncu, " Terörün her türlüsüne karşı çıksınlar. Evlatlarımızın yok yere dağa çıkmalarına ve ölmelerine göz yummasınlar. Refahın ve Çözüm Sürecinin devam etmesi için AK Parti'ye olan desteklerini daha da fazlalaştırsınlar. Hep beraber birlik içerisinde bölgemizin kanayan yaralarını saralım" ifadelerini kullandı.