AK Parti Mardin Milletvekili adayları, Vali Koçak'ı ziyaret etti

AK Parti Mardin Milletvekili adayları, Vali Koçak'ı ziyaret etti
AK Parti Mardin Milletvekili adayları, Vali Koçak'ı ziyaret etti
- AK Parti Mardin İl Başkanı Bahattin Uncu ve Milletvekili adayları, seçim çalışmaları kapsamında Mardin Valisi Ömer Faruk Koçak'ı ziyaret etti.

MARDİN (AA) - AK Parti Mardin İl Başkanı Bahattin Uncu ve Milletvekili adayları, seçim çalışmaları kapsamında Mardin Valisi Ömer Faruk Koçak'ı ziyaret etti.

Uncu ve Milletvekili adayları, Orhan Miroğlu, Gönül Bekin Şahkulubey, Mehmet Vejdi Kahraman, Abdullah Erin, Cengiz Demirkaya ve Mehmet Emin Deniz?, Vali koçak ile bir süre sohbet etti.

Unca ziyarette yaptığı konuşmada özellikle elektrik sorununun yaşanmaması için gerekli önlemelerin alınması gerektiğini söyledi.

AK Parti olarak birinci önceliklerinin elektrik sorunu olduğunu belirten Uncu, " Elektrik sorunu birinci önceliğimizdir. Sorunun yaşanmaması elimizden gelen için her türlü Çabayı göstereceğiz" dedi. 

Uncu , 7 Haziran'da yapılacak  genel seçimlere yaklaştıklarını, herkesin huzur ve güven ortamı içinde oyunu kullanması gerektiğini kaydetti.

Bu konudaki önemlerin ve tedbirlerin alınması gerektiğini ifade eden Uncu, "Özgür bir şekilde oy kullanmak için önlemler alınmalı. Herkes huzur içinde sandığa gidip oyunu kullanmalı" diye konuştu.

Uncu, ayrıca adaylarının Orhan Miroğlu'nun Mardin için bir şans olduğunu da sözlerine ekledi.