Altyapıya yönelik Mali Destek Programı'na 33 başvuru

Altyapıya yönelik Mali Destek Programı'na 33 başvuru
Altyapıya yönelik Mali Destek Programı'na 33 başvuru
- Merkezi Mardin'de olan Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) 2014 yılında uyguladığı 2. Mali Destek Programı olan Kentsel ve Çevresel Altyapının İyileştirilmesi Mali Destek Programı proje başvuruları sona erdi.

MARDİN (AA) - Merkezi Mardin'de olan Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) 2014 yılında uyguladığı 2. Mali Destek Programı olan Kentsel ve Çevresel Altyapının İyileştirilmesi Mali Destek Programı  proje başvuruları sona erdi.

 Altyapıya yönelik olan programa Mardin,Siirt,Şırnak ve Batman'dan 33 proje başvurusu yapıldı.

DİKA tarafından yapılan açıklamada, Mardin'den 9, Batman'dan 8, Şırnak'tan 11 ve Siirt'ten 5 proje başvurusu yapıldığı, en fazla proje başvurusunun Şırnak'tan en az başvuru ise Siirt'ten gerçekleştirildiği blidirildi.

2014 Yılı 2. Mali Destek Programı Proje Teklif Çağrıları'nın sona ermesinin ardından ajansın Proje Sözleşme ve Yönetim Birimi uzmanları tarafından proje başvurularının ön incelemeleri gerçekleştirileceği, projelerde eksik bilgi ve  belge olup olmadığı kontrol edileceği beliritlen açıklamada, projelerin tamamının Bağımsız Değerlendiriciler ve alanında en az 7 yıllık tecrübeye sahip kamu kurum , kuruluş yada üniversitelerde görev yapan Değerlendirme Komitesi üyeleri tarafından değerlendirilerek başarılı projelerin belirleneceği kaydedildi.


  ETİKETLER:

  Batman

  ,

  Kamu

  ,

  Proje

  ,

  belge

  ,

  sözleşme

  ,

  kurum

  ,

  kuruluş

  ,

  yönetim