Antalya Soccer Cup 2015 Masterlar Futbol Turnuvası

Antalya Soccer Cup 2015 Masterlar Futbol Turnuvası
Antalya Soccer Cup 2015 Masterlar Futbol Turnuvası
DİYARBAKIR (AA) - Diyarbakır Masterler Derneği Futbol Takımı, Antalya Soccer Cup 2015 Masterlar Futbol Turnuvası'na katılacak.Diyarbakır Masterler...

DİYARBAKIR (AA) - Diyarbakır Masterler Derneği Futbol Takımı, Antalya Soccer Cup 2015 Masterlar Futbol Turnuvası'na katılacak.

Diyarbakır Masterler Derneği Başkanı Veysi Akar, yaptığı yazılı açıklamada, her yıl geleneksel olarak düzenlenen turnuvaya üçüncü kez katılacaklarını kaydetti.

Akar, 8-12 nisan tarihleri arasında yapılacak turnuvaya, Türkiye   ve Avrupa 'nın çeşitli ülkelerinden önemli  takımlarının yer alacağını belirtti.

35 kişilik kafileyle Antalya'ya gideceklerini belirten Akar, bu tür turnuvalarla farklı kültürler ve insanlarla spor aracılığıyla kaynaştıklarını ifade etti.

Akar, açıklamasında şunları kaydetti:

" Bugün ise 35 kişilik futbolcu ve yönetici kafilemizle davet edildiğimiz Antalya'ya gideceğiz. Antalya Soccer Cup 2015 Masterlar Futbol Turnuvasına Diyarbakır'ı temsil edeceğiz. Şimdiden birçok futbol turnuvaları için davetiye aldık. İnşallah bu turnuvalarda da yer alacağız."