Artuklu Kaymakam Öztürk, Eryeri ve Çiftlik mahallelerini gezdi

Artuklu Kaymakam Öztürk, Eryeri ve Çiftlik mahallelerini gezdi
Artuklu Kaymakam Öztürk, Eryeri ve Çiftlik mahallelerini gezdi
- Artuklu Kaymakamı Öztürk, Eryeri ve Çiftlik mahallelerinde incelemelerde bulundu.

MARDİN (AA) - Artuklu Kaymakamı Şakir Öner Öztürk, Eryeri ve Çiftlik mahallelerinde incelemelerde bulundu.

Kaymakam Öztürk beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Şehmus Sümer, İlçe Tarım Müdürü Ramazan Demircan, İlçe Müftüsü Mustafa Ali Işık ve Basın İlan Kurumu Mardin Şube Müdürü Adnan Günbegi ile birlikte Eryeri ve Çiftlik mahallelerini ziyaret etti.

Eryeri Mahalle Muhtarı Şeyhmus Derin ve Çiftlik Mahalle Muhtarı Naif Demir ve vatandaşlarla görüşen Öztürk, sorun ve önerilerini dinledi.

Kaymakam Öztürk, ülkenin birlik ve beraberliğinin önemine dikkat çekerek, birlik, beraberlik ve kardeşliğin bozulmaması temennisinde bulundu.

Öztürk, devlet kapısının vatandaşa her zaman açık olduğunu ve ilçedeki tüm kurumların vatandaşlarına daha kaliteli hizmet sunmak için görev ifa ettiğini belirtti.

Okul ziyaretlerinde de bulunan Öztürk, "Toplumların kalkınmasında ve gelişmesinde en önemli etken eğitim. Öğretmenler de bu sistemin en önemli parçalarıdır. Bir toplumun hamurunu yoğuran ve ona şekil veren öğretmenler, toplumların yarınlara güvenle bakabilmeleri, geleceklerini garanti altına alabilmeleri için varlığına ihtiyaç duyulan en önemli kişilerdir" ifadelerini kullandı.