Bandırmaspor Teknik Direktörü Özyazanlar'ın vefatı

Bandırmaspor Teknik Direktörü Özyazanlar'ın vefatı
Bandırmaspor Teknik Direktörü Özyazanlar'ın vefatı
- Bandırmaspor'un Teknik Direktörü Turhan Özyazanlar'ın hayatını kaybetmesi, Diyarbakır kulüplerinde büyük bir üzüntüye neden oldu.

DİYARBAKIR (AA) -  Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta Alpedo Kahramanmaraşspor ile Bandırmaspor müsabakasının 70'inci dakikasında rahatsızlanan Bandırmaspor'un Teknik Direktörü Turhan Özyazanlar'ın hayatını kaybetmesi, Diyarbakır kulüplerinde büyük bir üzüntü yarattı.

Cumartesi günü maç sırasında kalp krizi geçiren ve ameliyata alındığı Bursa Acıbadem Hastanesi'nde hayatını kaybeden Özyazanlar için İstanbul Üsküdar'da düzenlenen cenaze törenine Diyarbakırlı spor adamları katıldı.

Amedspor'da Özyazanlar'la beraber çalışma imkanı bulan Amedspor Futbol Şube Sorumlusu Ekrem Yeşil, eski yönetici Murat Tuğrul, Diyarbekirspor Başkan Vekili Cemal Doğrul, Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Burhan Gül, Diyarbekirsporlu futbolcu Mert Somay, Amed Sportif Faaliyetler Kulübü'nün bazı futbolcular ve Özyazanlar'la beraber çalışma imkanı bulan futbolcular ve spor adamları törende yer aldı.

Özyazanlar'ın, Diyarbakırlı yardımcı antrenörleri Ramazan Erin ve Erdal Elgörmüş de 5 yıl çalıştıkları merhumu son yolculuğunda yalnız bırakmadı.