Diyarbakır Gençlik Hizmetleri Müdürü Demir'e ziyaret

Diyarbakır Gençlik Hizmetleri Müdürü Demir'e ziyaret
Diyarbakır Gençlik Hizmetleri Müdürü Demir'e ziyaret
- Diyarbakır Ortopedik Engelliler Spor Gücü Kulübü, Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Demir'e teşekkür ziyaretinde bulundu.

DİYARBAKIR (AA) - Diyarbakır Ortopedik Engelliler Spor Gücü Kulübü, Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir'e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Diyarbakır Ortopedik Engelliler Spor Gücü Kulüp Başkanı Nizamettin Karaçam, burada yaptığı konuşmada, 27-29 Kasım tarihleri arasında Konya'da yapılan ParaVolley Türkiye Şampiyonasına kulüp olarak katıldıklarını söyledi.

Şampiyonaya gitmeleri için her türlü imkanın sağlandığını belirten Karaçam, şöyle dedi:

"Bizlere her türlü imkan sağlanıyor. Bu konuda çok rahatız. Son olarak Konya'da yapılan ParaVolley Türkiye Şampiyonasına katılmamız için Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy, spordan sorumlu Vali Yardımcısı Mimar Sinan Batmaz İle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir büyük katkılarda bulundular. Bu nedenle hepsine teşekkür ediyorum."

Demir de, Diyarbakır Ortopedik Engelliler Spor Gücü Kulübü'ne her türlü imkanı sağladıklarını ifade etti.

Demir, "Bu kulübümüzün talebi üzerine antrenör, malzeme ve tesis konusunda destek verdik. Vermeye de devam edeceğiz. Burada hizmet yapmak için varız. Bizden talepte bulunan her kulübe gerekli desteği vereceğiz" dedi.

Ziyarete, Antrenör Mesut Sevim ve Okul Sporları Şube Müdürü Akın Erim de yer aldı.