Diyarbakır kulüplerine ziyaret

Diyarbakır kulüplerine ziyaret
Diyarbakır kulüplerine ziyaret
- TÜFAD Diyarbakır Şubesi Başkanı ve yöneticileri Diyarbakır'ın profesyonel liglerde mücadele eden takımlarını ziyaret etti.

DİYARBAKIR (AA) - Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Diyarbakır Şubesi Başkanı ve yöneticileri Diyarbakır'ın profesyonel liglerde mücadele eden takımlarını ziyaret etti.

TÜFAD Başkanı Samet Karakaş ve beraberindekiler, önce Spor Toto 3. Lig 2. Grup'ta mücadele eden Diyarbekirspor'u Atatürk Stadı'nda ziyaret etti.

Bu ziyarette Diyarbakır Vali Yardımcısı Mimar Sinan Batmaz da eşlik etti.

 İdman öncesinde futbolcular ve teknik heyetle bir araya gelen TÜFAD yöneticileri ve Vali Yardımcısı Mimar Sinan Batmaz, elde edilen başarıdan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.

TÜFAD heyeti daha sonra Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Amed Sportif Faaliyetler Kulübü'nü ziyaret ederek, futbolcu ve teknik heyetle bir araya geldi.

Yeşil kırmızılı takımın yöneticilerinin de hazır bulunduğu ziyarette TÜFAD Şube Başkanı Samet Karakaş, yaptığı açıklamada, Diyarbakır takımlarının yanında olduklarını söyledi.

Karakaş, şöyle konuştu:

"Diyarbakır takımlarının son haftalarda elde ettiği başarılı sonuçlar bizleri mutlu ediyor. Gerçekten gurur verici bir tablo var. İki takımımız da mücadele ettiği ligde başarılı sonuçlara imza atıyorlar. Dileğimiz ve arzumuz bu iki tamımızın mücadele ettiği liglerde şampiyonluklar yaşamalarıdır.

Konuşmaların ardından TÜFAD yöneticileri, her iki takım yöneticileri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.