Diyarbakır'da Futbol İl Temsilciliği seçimine doğru

Diyarbakır'da Futbol İl Temsilciliği seçimine doğru
Diyarbakır'da Futbol İl Temsilciliği seçimine doğru
DİYARBAKIR (AA) - Diyarbakır 2. Amatör Futbol Ligi takımlarından Sanayi Sitesispor Kulüp Başkanı Şirin Ecevit Talva, Diyarbakır Futbol İl...

DİYARBAKIR (AA) - Diyarbakır 2. Amatör Futbol Ligi takımlarından Sanayi Sitesispor Kulüp Başkanı Şirin Ecevit Talva, Diyarbakır Futbol İl Temsilciliğine aday olduğunu açıkladı.

Talva, yaptığı açıklamada, Diyarbakır futbolunu ileri götürmek ve kulüplere daha iyi şartlarda hizmet sunmak için aday olduğunu belirtti.

Demokratik kurallar içerisinde her kulübe eşit şartlarda yaklaşıp Diyarbakır futbolunu bu anlamda daha ileri götürmek gayreti içerisinde olacağını belirten Talva, şöyle dedi:

"Göreve seçilmem halinde Diyarbakır ve ilçelerdeki tüm futbol kulüplerine eşit yaklaşıp, ayrım gözetmeksizin karşılıklı fikir alışverişinde bulunacağım. TFF'nin belirlediği futbol faaliyetlerini tüm kulüplerimizle birlikte yürüteceğim. Kentin ve ilçelerimizin kanayan yarası haline gelen spor tesislerinin yapımı için kulüplerimizin istek ve talepleri doğrultusunda hareket edeceğim. Bu konuda her türlü adımı da kararlı bir şekilde atacağım."