Diyarbakırlı karatecilerden ziyaret

Diyarbakırlı karatecilerden ziyaret
Diyarbakırlı karatecilerden ziyaret
- Diyarbekirspor ve Gençlikspor antrenörleri, sporcuları ve yöneticileri, ilk kez Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir'i ziyaret etti.

DİYARBAKIR (AA) - Diyarbekirspor ve Gençlikspor adına faaliyet gösteren 4'ü bayan olmak üzere 5 sporcu ile iki kulübün antrenör ve yöneticileri, ilk olarak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir'i ziyaret etti.

Demir, Diyarbakır'a kazandırdıkları başarılardan dolayı sporcuları ve antrenörleri tebrik ederek, başarılı sporculara spor malzemesi hediye etti.

Heyeti kabülü sırasında açıklama yapan Demir, "Sizlerle gurur duyuyoruz. Başarılarınız bizi mutlu ediyor. Diyarbakır Valiliği bu konuda bize her türlü imkanı sunuyor. Valimiz Hüseyin Aksoy ve Vali Yardımcımız Mimar Sinan Batmaz'a çok şey borçluyuz. Bu konuda çok şanslıyız ve kendilerine teşekkür ediyoruz. Bizler de daha büyük başarılar için devletin tanıdığı imkanları sizlere sağlamaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Sporcular ve antrenörler, daha sonra Diyarbekirspor Kulübünü ziyaret etti.

Diyarbekirspor A.Ş Başkanı İhsan Yapıcı ve Başkan Vekili Cemal Doğrul, yakın ilgi gösterdikleri sporcularla bir süre sohbet ederek, elde edilen başarıların kalıcı hale gelmesi için kulüp olarak desteğe devam edeceklerini dile getirdi.

 Doğrul, "En önemli faaliyet alanımız futbol ancak bu yıl diğer branşlara da açılma kararı aldık. Karatecilerimiz kısa sürede önemli başarılara imza attı. Daha yolun başındayız. Çok daha iyi duruma geleceğiz. Kulüp olarak desteğimiz artarak devam edecektir" dedi.