Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Diyarbakır milletvekili adayı Elgörmüş, Ergani ilçesini ziyaret etti

DİYARBAKIR (AA) - AK Parti Diyarbakır milletvekili adayı Mustafa Elgörmüş, Ergani ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Elgörmüş, ilçe merkezinde ziyaret ettiği esnafların sorunlarını dinledi.

Ziyarette açıklama yapan Elgörmüş,  Türkiye Cumhuriyeti tarihinde yapılan hizmetlerin tamamından fazlasını AK Parti hükümetleri döneminde Diyarbakır'a ve ilçelerine yapıldığını belirterek, sağlık, yol, ulaşım ve eğitimde başarılı çalışmalar yapıldığını söyledi.

Ülke insanının iyi yaşaması çalışmaya devam edeceklerini ifade eden Elgörmüş, şöyle konuştu:

"Bu çalışmaları halkımızın tam desteği sayesinde gerçekleştirdik. Ülkemizde her iki kişiden biri bizi destekliyor. Biz kerameti kendinden bilen kadrolar değiliz. Milletimiz destek verdiği, güvendiği için iktidardayız. Ne aldanan, ne aldatan bir parti olmadık, olmayacağız. Birilerinin inandırıcılığı olmadığı için yaptığı veya vaat ettiği şeyleri noterden tasdik alma ihtiyacı hissediyor. Bizim böyle şeylere ihtiyacımız yok. Milletimiz boş vaatler artık itibar etmiyorlar. Projelerini sonuna kadar takip edenlere, kendine hizmet edenlere itibar ediyor. Artık darbecilere, muhtıracılara, bu millet prim vermiyor, vermeyecektir. AK Parti bu yüzden dimdik ayaktadır."