Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
MARDİN (AA) - AK Parti Mardin İl Başkanı Mehmet Ali Dündar, hiçbir baskıya, tehdide ve engellemeye boyun eğmeyecek şekilde seçim çalışmalarını...

MARDİN (AA) - AK Parti Mardin İl Başkanı Mehmet Ali Dündar, hiçbir baskıya, tehdide ve engellemeye boyun eğmeyecek şekilde  seçim çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti.

Dündar, yaptığı açıklamada,  AK Parti Genel Merkez tarafından, Mardinli vatandaşların görüşleri doğrultusunda belirlenen milletvekili  adaylarının seçim çalışmalarına başladığını kaydetti.

Teşkilatı olarak adaylarla beraber seçim çalışmalarını her alanda sürdüreceklerini ifade eden Dündar, Mardin'in son yıllarda kavuştuğu huzur ve gelişmişlik seviyesini tekrar kazandırmak için AK Gönüllüler olarak bütün enerjilerini sarfedeceklerini vurguladı.

Dündar, şunları kaydetti:

"Umut ediyoruz ki Mardin halkı hem adaylarımızın hem de teşkilatımızın çabalarının Mardin'e gelecek adına katkı sunabilecek tek alternatif olduklarının bilinciyle sandık başına gitmeleridir. Bizler hiçbir baskıya, hiçbir tehdide ve hiçbir engellemeye boyun eğmeyecek şekilde bu seçim çalışmalarını sürdüreceğiz."