Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- AK Parti Mardin İl Başkanlığı, esnafa yönelik bilgilendirme toplantısı yaptı.

MARDİN (AA) - AK Parti Mardin İl Başkanlığı, esnafa yönelik bilgilendirme toplantısı yaptı.

Bir düğün salonunda düzenlenen toplantıya, Milletvekili adayları Orhan Miroğlu, Ceyda Bölünmez Çankırı, Süleyman Çelik, Abdullah Erin ve Ahmet Kaya ile çok sayı da esnaf katıldı.

AK Parti Mardin İl Başkan Mehmet Ali Dündar, burada yaptığı konuşmada, terör olaylarının Mardin ekonomisini olumsuz etkilediğini, kentteki esnafların bu olaylar nedeniyle büyük zararlar gördüğünü söyledi.

AK Parti iktidarı ile bölgenin kaderinin değiştiğini kaydeden Dündar, başta esnafın olmak üzere herkesin yüzünün gülmeye başladığını kaydetti.

AK Parti'nin getirdiği refahı hazmedemeyen şer odaklarının 7 haziran seçimlerinin ardından ülkeyi kaosa sürüklemeyi istediğini belirten Dündar,  "Allah'ın izniyle bunu başaramayacaklardır" dedi.

Dündar, şöyle dedi:

"1 Kasım seçimleri ile beraber ülkemizin, bölgemizin ve Mardin'imizin  içine çekilmek istenen buhranlı ve sıkıntılı günlerin sonlandırılması için bir kapı olduğunun farkındayız. Bizler AK Parti Mardin İl Teşkilatı ve Milletvekilleri olarak sizlerin desteğiyle Mardin'in eski potansiyeline dönmesi ve sokaklarda cıvıl cıvıl turistlerin olması için elimizden geleni yapacağız ve yapmaya da devam ediyoruz. Bu seçim Türkiye 'deki demokratik değişimin , kalkınmanın sosyalleşmenin ve siyasetinin önünün açılması için bir kırılma noktasıdır"

AK Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu ise 1 Kasım seçimlerinin Türkiye'nin bu başarı hikayesinin devam edip etmeyeceğini belirleyecek bir seçim olacağını söyledi.

Milletvekili adayları, Çankırı, Çelik, Erin ve Kaya da birer konuşma yaptı.