Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- AK Parti Mardin İl Başkanı Mehmet Ali Dündar, AK Parti'nin kurulduğu günden beri vatandaşın yanında olduğunu belirterek, vatandaşın derdiyle dertlendiklerini söyledi.

MARDİN (AA) - AK Parti Mardin İl Başkanı Mehmet Ali Dündar,  AK Parti 'nin kurulduğu günden beri vatandaşın yanında olduğunu belirterek, vatandaşın derdiyle dertlendiklerini söyledi.

Dündar, Yenişehir Mahallesi'nde  AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanlığı'nca düzenlenen programda, seçime az bir zaman kaldığını ve çalışmalarını sürdüklerini belirtti.

Seçim çalışmalarının daha da aktif bir şekilde devam ettiği bu günlerde vatandaşların teveccühünü gördüklerini ifade eden Dündar, şunları belirtti: 

"AK Parti kurulduğu günden beri vatandaşın yanında olmuş dertleriyle derlenmiştir. Hepimizin beklentisi AK Parti'nin büyük bir oy oranıyla iktidara gelmesi ve huzurun daim olmasıdır. Seçim çalışmalarını daha da hızlandıralım. Sadece kendi oyumuzu değil akrabamızın, dostumuzun, komşumuzun oyunu da talep edelim. Ancak o zaman AK Parti ve ülkemiz hak ettiği yere gelecektir"