Hani Kaymakamlığı'ndan 50 öğrenciye çanta ve kırtasiye yardımı

Hani Kaymakamlığı'ndan 50 öğrenciye çanta ve kırtasiye yardımı
Hani Kaymakamlığı'ndan 50 öğrenciye çanta ve kırtasiye yardımı
- Hani Kaymakamlığı, her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi 50 öğrenciye çanta ve kırtasiye yardımında bulundu.

DİYARBAKIR (AA) - Hani Kaymakamlığı, her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi 50 öğrenciye çanta ve kırtasiye yardımında bulundu.

Hani Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından alınan çanta ve kırtasiye malzemeleri, Hani İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün belirlediği Atatürk Ortaokulu 5. Sınıfta okuyan 50 öğrenciye dağıtıldı.

Atatürk Ortaokulu'nda düzenlenen törene katılan Hani Kaymakamı Tahir İğde, yaptığı konuşmada, öğrencilerin eğitimi için devletin, elinden geldiğince maddi manevi her türlü desteği sağladığını belirtti.

İğde, "Yavrularımızı en iyi şekilde yetiştirip, topluma yararlı bireyler olması öncelikli amacımız. Bu konuda bizden yardımlarını esirgemeyen İlçe Emniyet Amirliği'ne de teşekkürü bir borç biliriz. Hep beraber yavrularımızın eğitimine gereken desteği sağlayacağız" dedi.

Hani Kaymakamı İğde, öğrencilere kırtasiye hususunda destek veren Hani İlçe Emniyet Amiri Ufuktan Yıldız'a teşekkür etti.

İğde, öğrencilerle bir süre sohbet ettikten sonra hediyelerini verdi.

Okul Müdürü Yusuf Zilan ise, çocuklara dağıtılan hediyelerden dolayı Kaymakam İğde ve gelen misafirlere teşekkür ederek, memnuniyetini dile getirdi.

Törene, Hani İlçe Emniyet Amiri Ufuktan Yıldız, Hani İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahsum Burucu katıldı.


  ETİKETLER:

  Atatürk

  ,

  Kaymakam

  ,

  Sohbet

  ,

  Okul

  ,

  ilçe

  ,

  eğitim

  ,

  sosyal

  ,

  emniyet