Havalı ve Ateşli Silahlar Türkiye Şampiyonası

Havalı ve Ateşli Silahlar Türkiye Şampiyonası
Havalı ve Ateşli Silahlar Türkiye Şampiyonası
- Havalı ve Ateşli Silahlar Türkiye Şampiyonası'nda başarılı olan atıcılar, Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir'i makamında ziyaret etti.

DİYARBAKIR (AA) - Mersin'de düzenlenen Havalı ve Ateşli Silahlar Türkiye Şampiyonası'nda başarılı olan atıcılar, Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir'i makamında ziyaret etti.

Antrenör Ömer Akgün'ün de yer aldığı ziyarette, Mersin'deki şampiyonada başarılı olan sporcular elde ettikleri kupaları Mehmet Demir'e getirdi.

Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir de, elde edilen başarıdan duyduğu memnuniyeti dile getirerek hem sporcuları hem de antrenör Abdurrahman Akgün'ü kutladı.

Demir, şöyle dedi:

"Sizin elde ettiğiniz başarılar hem bizi gururlandırıyor hem de mutlu ediyor. Elde edilen dereceler, madalya ve kupalar sizin ne kadar başarılı sporcular olduğunuzu gösteren kanıtlardır. Bu nedenle sizleri yürekten tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak her zaman olduğu gibi bundan sonrada sizin yanınızda olacağız."

Antrenör Abdurrahman Akgün de, Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir'e desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir, Personel Şube Müdürü Burhan Gül, Okul Sporları Şube Müdürü Akın Erim, antrenör Abdurrahman Akgün ve sporcular hatıra fotoğrafı çektirdi.