Mardin'deki polis aracına bombalı saldırı

Mardin'deki polis aracına bombalı saldırı
Mardin'deki polis aracına bombalı saldırı
- Mardin Valiliği: "Birlik ve beraberliğimize kasteden bu alçakça saldırı bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğmuştur. Vatandaşlarımızın ve güvenlik güçlerimizin hayatlarına kasteden terör eylemleri, mücadeledeki azmimizi kuvvetlendirmiştir"

MARDİN (AA) - Mardin Valiliği, terör örgütü mensuplarının vatandaşların ve güvenlik güçlerinin hayatlarına kasteden terör eylemlerinin, mücadeledeki azmi kuvvetlendirdiğini bildirdi.

Valilikten yapılan açıklamada, Nusaybin'de devriye görevini yapan polis memurlarının içerisinde bulunduğu zırhlı araca, teröristlerce düzenlenen bombalı saldırıda 3 polisin şehit olduğunu, 1 polisin de yaralandığı anımsatıldı.

Yaralı polis memurunun tedavisine Mardin Devlet Hastanesi'nde devam edildiği bildirilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Birlik ve beraberliğimize kasteden bu alçakça saldırı bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğmuştur. Ancak bölücü terör örgütünün vatandaşlarımızın ve güvenlik güçlerimizin hayatlarına kasteden terör eylemleri, mücadeledeki azmimizi de kuvvetlendirmiştir. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, değerli ailelerine,  emniyet mensuplarımıza ve aziz milletimize başsağlığı ve sabır, kahraman yaralı polis memurumuza da acil şifalar temenni ederiz."


  ETİKETLER:

  şehit

  ,

  saldırı

  ,

  güvenlik

  ,

  emniyet

  ,

  Birlik