Sağlık Müdürü Derviş'e teşekkür belgesi

Sağlık Müdürü Derviş'e teşekkür belgesi
Sağlık Müdürü Derviş'e teşekkür belgesi
- Türkiye Yeşilay Cemiyeti Mardin Şube Başkanı Günlüoğlu, Mardin İl Sağlık Müdürü Derviş'e, Yeşilay'a katkılarından dolayı teşekkür belgesi verdi.

MARDİN (AA) - Türkiye Yeşilay Cemiyeti Mardin Şube Başkanı Lütfü Günlüoğlu, Mardin İl Sağlık Müdürü Mehmet Derviş'e, Yeşilay'a katkılarından dolayı teşekkür belgesi verdi.

Günlüoğlu, Sağlık Müdürü Derviş'i makamında ziyaret etti. Derviş'in Yeşilay'a yaptığı katkılardan dolayı memnuniyetini ifade eden Günlüoğlu, şunları belirtti:

"Müdürümüzün Yeşilay'a yakınlığı ve katkıları bizleri memnun etmektedir. Özellikle madde bağımlısı olan gençlerin il dışında tedavileri ile ilgilenmekte, gereken kolaylığı göstermektedir. Biz de Yeşilay Cemiyeti olarak memnuniyetimizi ifade etmek istedik. Sayın Derviş'in Yeşilay'a katkılarının devamını diliyor ve kendisine teşekkür ediyoruz."

Sağlık Müdürü Derviş ise, Yeşilay Cemiyeti'ni sevdiğini, zararlı alışkanlıklar ve bağımlılıklar ile her zaman mücadele ettiğini ve bundan sonra da Yeşilay çatısı altında mücadeleye devam edeceğini belirtti.