Ses yarışmasıyla tanınan genç kızın yaralanması

Ses yarışmasıyla tanınan genç kızın yaralanması
Ses yarışmasıyla tanınan genç kızın yaralanması
- Saldırıyı gerçekleştiren V.E'nin olay akşamı Mutlu Kaya ile buluştuğu ve onu evine bıraktığı bildirildi

DİYARBAKIR (AA) - Ses yarışmasıyla tanınan Mutlu Kaya'nın (19) silahlı saldırı sonucu yaralanmasıyla ilgili tutuklanan V.E'nin olay akşamı Kaya ile buluştuğu ve onu evine bıraktığı bildirildi.

Valilikten yapılan açıklamada, ulusal bir kanalda yayımlanan ses yarışmasıyla tanınan Kaya'nın olayın olduğu gece erkek arkadaşı V.E. (26) ile Ergani Devlet Hastanesi civarında buluştukları belirtildi.

V.E'nin Mutlu Kaya'yı ikametine bıraktıktan sonra 02:30 sıralarında dışarıya çağırdığı ancak Kaya'nın çıkmadığı ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Kaya'nın saat 03:20 sıralarında ise evin kapısının önünde evinin iç tarafında başından yaralandığı anlaşılmıştır. Diyarbakır il merkezinde yapılan çalışmalar sonucunda V.E. isimli şüpheli 18 Mayıs'ta saat 22:30 sıralarında cinayet büro görevlilerince yakalanmıştır. Olay esnasında V.E'nin yanında oldukları tespit edilen R.L. ve C.Ç. de yakalanarak gözaltına alınmıştır. Yakalanan şahıslar R.L. ve C.Ç. hakkında adli kontrol kararı verilmiş, V.E. ise tutuklanıp cezaevine teslim edilmiştir."

 

 

 

 

 

 

 

 


  ETİKETLER:

  Cinayet

  ,

  Diyarbakır

  ,

  Erkek

  ,

  Gece

  ,

  saldırı