Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig
Spor Toto 2. Lig
- Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor, Birlik Nakliyat Düzyurtspor ile yarın deplasmanda yapacağı maçın hazırlıklarını Ankara'da tamamladı.

DİYARBAKIR (AA) - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor, Birlik Nakliyat Düzyurtspor ile yarın deplasmanda yapacağı maçın hazırlıklarını Ankara 'da tamamladı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Arslan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kötü hava koşulları nedeniyle hafta içinde deplasmanda yapmaları gereken Kocaeli Birlikspor maçının ertelendiğini söyledi.

Arslan, yapamadıkları maçın ardından Kocaeli'den karayolu ile Ankara'ya geçtiklerini ve burada kampa girdiklerini kaydetti. 

Birlik Nakliyat Düzyurtspor maçı hazırlıklarını Ankara'da sürdürdüklerini belirten Arslan, "Bu maçın hazırlıklarını zorunlu olarak Ankara'da yaptık. Ama işler yolunda gitti. Olumsuzluk yaşamadık. Bugün de Birlik Nakliyat Düzyurtspor maçı için Trabzon'a gideceğiz. Hem bizim hem de rakibimiz için büyük önem taşıyan bu maça kazanmak için çıkacağız. Deplasmanda yapacağımız bu maçı kazanıp play off iddiamızı sürdürmek istiyoruz" dedi.