Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig
Spor Toto 2. Lig
DİYARBAKIR (AA) - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor'da büyük sevinç yaşanıyor. Diyarbakır Büyükşehir...

DİYARBAKIR (AA) - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor'da büyük sevinç yaşanıyor. 

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı İhsan Avcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Pazarspor'u 4-0'lık sonuçla mağlup ederek, hem sezonun en farklı galibiyetini aldıklarını hem de play off iddialarını devam ettirdiklerini söyledi.

Maça hızlı başladıklarını belirten Avcı, çok güzel ve tempolu bir müsabakaya imza attıklarını ifade etti.

Avcı, şöyle konuştu:

" Futbol adına güzel bir maç oldu. Karşılaşmanın ilk dakikasından son saniyesine kadar zevkli ve çekişmeli bir maç izledik. Bol gollü ve bol pozisyonlu bir müsabakaya ev sahipliği yaptık. Son yılların en zevkli maçını izledik. Bize dopdolu bir maç izlettiren futbolcularımıza ve teknik heyetimize teşekkür ediyoruz."

Avcı, her yönüyle güzel olan Pazarspor maçında taraftarların da harika olduğunu ve kendilerine hiç susmadan destek veren ve galibiyetlerine büyük bir anlam katan taraftarlara teşekkür ettiğini belirtti.