Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig
Spor Toto 2. Lig
- Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler Kulübü'nde Sivas Belediyespor maçı hazırlıkları devam ediyor.

DİYARBAKIR (AA) - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler Kulübü'nde Sivas Belediyespor maçı hazırlıkları devam ediyor.

Amed Sportif Faaliyetler Kulübü Teknik Direktörü Sertaç Kaçakbayrak, yaptığı açıklamada cuma günü yapacakları ligin üçüncü maçına sıkı bir şekilde hazırlandıklarını söyledi.

Küçükbayrak, sahalarında yapacakları maçta 3 puan almak için mücadele edeceklerini ve bunu başarmak istediklerini belirtti.

Küçükbayrak, "Ligin ilik maçından 1 yenilgi ve 1 galibiyet aldık. Evimizde maç kaybetmedik. Bunu Sivas Belediyespor maçında da sürdürmek istiyoruz. Hazırlıklarımızı galibiyet parolasıyla sürdürüyoruz. Cezalı Sercan'ın dışında hiçbir eksiğimiz bulunmuyor" dedi.

Üst üste iki maç yapacaklarını ve bu iki karşılaşmadan da galibiyetle ayrılmayı planladıklarını belirten Küçükbayrak, şöyle dedi:
"Sivas Belediyespor ile Cuma günü lig maçında, 22 Eylül salı günü de Karaman Belediyespor ile Ziraat Türkiye Kupası müsabakasında karşılaşacağız. Kendi sahamızda üst üste yapacağımız bu iki maçtan galibiyetle ayrılmayı hedefliyoruz. Hem ligde hem de kupada iddialıyız. Hedefimiz ligde şampiyon olmak, kupada da gidebileceğimiz yere kadar gitmektir."