Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig
Spor Toto 2. Lig
- Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler Kulübü, 4 Ekim Pazar günü sahasında yapacağı İnegölspor maçı hazırlıklarına başladı.

DİYARBAKIR (AA) - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler Kulübü, 4 Ekim Pazar günü sahasında yapacağı İnegölspor maçı hazırlıklarına kendi tesislerinde başladı.

Amed Sportif Faaliyetler Kulübü Teknik Direktörü Sertaç Küçükbayrak nezaretinde gerçekleşen idmanda futbolcular kondisyon ağırlıklı bir çalışma gerçekleştirdi.

Küçükbayrak, yaptığı açıklamada, Kartalspor maçını unuttuklarını ve hedeflerinin kendi sahalarında yapacakları İnegölspor karşılaşması olduğunu söyledi.

İç saha maçlarına büyük önem verdiklerini ve bu nedenle İnegölspor karşısına 3 puan için çıkacaklarını belirten, Küçükbayrak, "İç sahada maç kaybetmek istemiyoruz. Daha önce evimizde oynadığımız iki iç saha maçını kayıpsız atlattık. Bundan sonra da evimizde yapacağımız maçları kaybetmek istemiyoruz. Bu nedenle İnegölspor maçı olmak üzere evimizdeki tüm karşılaşmaları kazanmayı hedefliyoruz" dedi.  


  ETİKETLER:

  spor

  ,

  Pazar

  ,

  Kırmızı

  ,

  Lig

  ,

  maç