Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig
Spor Toto 2. Lig
- Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Amed Sportif Faaliyetler Kulübü, İnegölspor ile evinde yapacağı maça sıkı hazırlanıyor.

DİYARBAKIR (AA) - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Amed Sportif Faaliyetler Kulübü, İnegölspor ile evinde yapacağı maça sıkı bir şekilde hazırlanıyor.

Amed Sportif Faaliyetler Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Ekrem Yeşil, AA muhabirine yaptığı açıklamada, İnegölspor maçına çok iyi bir şekilde hazırlandıklarını ve kendi evlerinde yapacakları maça mutlaka kazanmak için çıkacaklarını söyledi.

Yeşil, İnegölspor'u yenerek hem deplasmanda yaptıkları Kartalspor yenilgisini unutturmak hem de iç saha maçlarındaki başarılı sonuçları sürdürmek istediklerini belirtti.

Oynadıkları 4 maçta 2 galibiyet ve 2 yenilgi aldıklarını, iç saha maçlarında yenilgi yaşamadıklarını ifade eden Yeşil, şöyle dedi:

"Biz iyi bir takımız. Ama eksiklerimiz var. Zamanla çok daha iyi olacağız. Futbolcularımız da her hafta daha iyi oynuyorlar. İnegölspor'u yenerek hem iç saha başarımızı sürdürmek hem de Kartalspor yenilgisini unutturmak istiyoruz. İnegölspor maçını kazanmamız halinde üst sıralara biraz daha yaklaşmış olacağız. Bu nedenle İnegölspor maçına çok büyük önem veriyoruz."

Yeşil, İnegölspor maçında seyircilerden alacakları destekle 3 puanı hanelerine yazacaklarını sözlerine ekledi.


  ETİKETLER:

  Futbol

  ,

  spor

  ,

  Galibiyet

  ,

  Kırmızı

  ,

  Lig