Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig
Spor Toto 2. Lig
- Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler Kulübü'nde Tarsus İdmanyurdu maçı hazırlıkları başladı.

DİYARBAKIR (AA) -  Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler Kulübü'nde Tarsus İdmanyurdu maçı hazırlıkları başladı.

Amed Sportif Faaliyetler Kulübü Teknik Direktörü Sertaç Küçükbayrak, hafta sonunda kendi sahalarında yapacakları maçtan galibiyetle ayrılmak istediklerini söyledi.

Küçükbayrak, yaptığı açıklamada, son haftalarda istedikleri futbolu sahaya yansıtamadıklarını ancak, bu duruma Tarsus İdmanyurdu maçında son vermeye çalışacaklarını belirtti.

Küçükbayrak, şöyle dedi:

"İstediğimiz oyunu sahaya yansıtamadık. Özellikle İnegölspor maçında bunu başaramadık. Ama hiçbir mazeretin arkasına sığınmak istiyoruz. Biran önce toparlanmalıyız ve iyi futbol sergileyerek önemli sonuçlar almalıyız. Bu nedenle Tarsus İdmanyurdu maçı bizim için dönüm niteliği taşıyor. Hedefimiz mutlaka bu karşılaşmadan 3 puan almaktır. Hazırlıklarımızı da galibiyet parolasıyla sürdürüyoruz."


  ETİKETLER:

  Futbol

  ,

  spor

  ,

  Galibiyet

  ,

  Kırmızı

  ,

  Lig