Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig
Spor Toto 2. Lig
- Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler Kulübü'nde Tarsus İdman Yurdu maçı hazırlıkları devam ediyor.

DİYARBAKIR (AA) - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler Kulübü'nde Tarsus İdman Yurdu maçı hazırlıkları devam ediyor.

Amed Sportif Faaliyetler Kulübü Teknik Direktörü Sertaç Küçükbayrak, yaptığı açıklamada, Tarsus İdman Yurdu maçı hazırlıklarını sürdürdüklerini söyledi.

Küçükbayrak, hazırlıkların iyi gittiğini ve Tarsus İdman Yurdu maçında iyi bir sonuç alacaklarına inancının tam olduğunu belirtti.

Tarsus İdman Yurdu'nu mağlup edip ligde iyi bir çıkış yakalamak istediklerini belirten Küçükbayrak, şöyle dedi:
"Bu hafta bizim için kader niteliği taşıyor. Tarsus İdman Yurdu maçını kazanıp, ligde iyi bir çıkış yakalamak istiyoruz. Bu nedenle pazar günü sahamızda yapacağımız maç bizim için büyük önem taşıyor."

Küçükbayrak, ligin en iyi futbolcularına sahip olduklarını, eksikleri olan oyuncuların durumlarının iyiye gittiğini kaydetti.

Küçükbayrak, "İdman eksiği olan futbolcularımız vardı. Bu nedenle idmanlarımızı tam kadro yapamadık. Ama zamanla bu oyuncularımız toparlandı. Şuan takımla birlikte idmanlara başladılar. Ben futbolcularıma güveniyorum. Onlarla sezon sonunda başarılı olacağımızı düşünüyorum" dedi.


  ETİKETLER:

  spor

  ,

  Pazar

  ,

  Kırmızı

  ,

  Lig

  ,

  sezon

  ,

  maç