Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig
Spor Toto 2. Lig
- Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler Kulübü'nde iki maçlık prim dağıtıldı.

DİYARBAKIR (AA) ? Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler Kulübü'nde iki maçlık prim dağıtıldı.

Amed Sportif Faaliyetler Kulübü Asbaşkanı Nurullah Edemen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Eyüpspor ve Kocaeli Birlikspor maçının primlerini futbolcu ve teknik heyete verdiklerini söyledi.

Edemen, Eyüpspor'u yendiklerini ve Kocaeli Birlikspor ile deplasmanda berabere kaldıklarını belirtti.

Edemen, şöyle konuştu:

"Son üç deplasman maçından 7 puan çıkardık. İki maçın primlerini dağıttık. Eyüpspor maçının galibiyeti ve Kocaeli Birlikspor müsabakasının beraberlik primlerini futbolcu ve teknik heyete dağıttık. Büyükçekmece Tuzlaspor galibiyet primini de gelecek hafta içinde ödemeyi planlıyoruz. Futbolcu ve teknik heyetin alacakları konusundaki hassasiyetimizi devam ettireceğiz."

Tuzlaspor ile Pazar günü çok önemli bir karşılaşmaya çıkacaklarını ifade eden Edemen, hedeflerinin bu karşılaşmayı da kazanmak olduğunu kaydetti.

Edemen, "Son haftalarda yakaladığımız başarılı çıkışımızı Tuzlaspor maçında da sürdürmek istiyoruz. Bu karşılaşma zirve yarışındaki kilidi açacak bir mücadele olacak. Bu zorlu maçta tüm taraftarlarımızı yanımızda görmek istiyoruz. Onların desteğine ihtiyacımız her zamankiden çok daha fazla var" dedi.