Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig
Spor Toto 2. Lig
- Amed Sportif Faaliyetler Kulübü Asbaşkanı Nurullah Edemen, yarın kendi sahalarında yapacakları Tuzlaspor maçını kazanmak istediklerini söyledi.

DİYARBAKIR (AA) - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler Kulübü Asbaşkanı Nurullah Edemen, yarın kendi sahalarında yapacakları Tuzlaspor maçını kazanmak istediklerini söyledi.

Edemen, yaptığı açıklamada, son 3 deplasman maçında elde ettikleri başarılı çıkışı yarınki Tuzlaspor maçında da sürdürmek istediklerini belirtti.

Edemen, "Ligde iyi bir çıkış yakaladık. Bunu sürdürmek ve şampiyonluk yarışında iddialı olmak istiyoruz. Hedefimiz ligde başarılı olup, halkımızın beklentilerine cevap vermektir" dedi.

Tuzlaspor maçında tüm taraftarları yanlarında görmek istediklerini belirten Edemen, konuşmasına şöyle devam etti:

"Zor bir maça ev sahipliği yapacağız. Bu maçta her zamankinden daha çok taraftar desteğine ihtiyacımız olacak. Bu nedenle gönlünde Amed Sportif Faaliyetler sevgisi olan herkesi Tuzlaspor maçına bekliyoruz. Taraftarlarımızdan ve halkımızdan zorlu maçta centilmenlik çerçevesi içinde takımlarına destek vermeye davet ediyoruz."