Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig
Spor Toto 2. Lig
- Amed Sportif Faaliyetler Kulübü, Tokatspor ile deplasmanda yapacağı maçı için yarın karayolu ile Tokat'a gidecek.

DİYARBAKIR (AA) - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler Kulübü, Tokatspor ile deplasmanda yapacağı maçı için yarın karayolu ile Tokat'a gidecek.

Amed Sportif Faaliyetler Kulübü Teknik Direktörü Sertaç Küçükbayrak, Tokatspor maçı hazırlıklarının Diyarbakır etabını bugün tamamlayacaklarını söyledi.

Küçükbayrak, yaptığı açıklamada, deplasmanda yapacakları maç için yarın sabah yapacakları kahvaltısından sonra yolla çıkacaklarını ve karayolu ile Tokat'a gideceklerini belirtti.

Küçükbayrak, "Tokatspor ile pazar günü yapacağımız maçın hazırlıkların sonuna geldik. Bugün kendi tesislerimizdeki son antrenmanımızı yapacağız. Yarın sabah ise yapacağımız kahvaltının ardından Tokat'a doğru yolla çıkacağız" dedi.

Deplasmanda yapacakları bu maçtan en az 1 puan çıkarmayı hedeflediklerini belirten Küçükbayrak, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Başarı için puan şarttır. Bu nedenle her ne pahasına olursa olsun Tokat'ta istediğimiz sonucu elde ederek Diyarbakır'a dönmeliyiz. Şampiyonluk hedefi için puan veya puanlar almalıyız. Futbolcularıma güveniyorum."

Küçükbayrak, Tokatspor maçına cezalı Şehmuz Özer ve Mansur Çalar'ın forma giymeyeceğini sakat olan İ. Ferdi Coşkun'un ise durumunun yarın belli olacağını sözlerine ekledi.