Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig
Spor Toto 2. Lig
DİYARBAKIR (AA) - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler Kulübü'ne, şampiyonluk yolunda moral desteği...

DİYARBAKIR (AA) - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler Kulübü'ne, şampiyonluk yolunda moral desteği verildi.

Sanayispor Kulübü tarafından bir halı sahada verilen moral kahvaltısına futbolcular, teknik heyet ve yöneticiler katıldı.

Sanayispor Kulüp Başkanı Ecevit Talva, burada yaptığı açıklamada, şampiyonluk mücadelesi veren Amed Sportif Faaliyetler Kulübü'ne destek vermek ve onların yanında olduklarını göstermek amacıyla böyle bir etkinlik düzenlemek istediklerini söyledi.

Talva, şunları dedi:

 "Zorlu Tokatspor maçı öncesinde gerçekleşen bu organizasyonla futbolcu ve teknik heyetimize iyi bir moral verdik. Sağolsun yöneticilerimiz de yanımızda oldular kulüp başkanımız Ali Karakaş ve diğer yöneticiler de bizleri yalnız bırakmadılar. Amed Sportif Faaliyetler Kulübüne gösterdikleri nezaketten dolayı teşekkür ediyor, mücadele ettikleri ligde de başarılar diliyorum." 

Amed Sportif Faaliyetler Kulübü Asbaşkanı Nurullah Edemen de yapılan etkinliğin kendilerine büyük moral olduğunu belirterek, Sanayispor Kulübü yöneticilerine teşekkür etti.

Kentteki bütün spor kulüpleriyle her zaman birlikte hareket etmek istediklerini belirten Edemen, "Bizler bu kentte yaşayan bireyleriz. Bir şekilde bir araya gelip ortak değerlerimize sahip çıkmalıyız. Bu anlamda atılan her adımın yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.