Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig
Spor Toto 2. Lig
DİYARBAKIR (AA) - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler Kulübü'nün Fatih Karagümrük maçı hazırlıkları devam...

DİYARBAKIR (AA) - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler Kulübü'nün Fatih Karagümrük maçı hazırlıkları devam ediyor.

Yeşil kırmızılı ekip, kendi tesislerinde yaptığı idmanla hazırlıklarını sürdürdü. Teknik direktör Sertaç Küçükbayrak nezaretinde gerçekleşen idman, koşu ile başladı. Dar alanda pas çalışmalarının ardından iki gruba ayrılarak çift kale maç yapan yeşil kırmızılılar, kültür ve fizik hareketlerinin ardından idmanı tamamladı.

Amed Sportif Faaliyetler Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Ekrem Yeşil, Fatih Karagümrük ile oynayacakları maçın hazırlıklarını aralıksız sürdürdüklerini söyledi.

Kulüplerinin güçlü bir ekip olduğunu ve hedeflerinin tüm maçları kazanmak olduğunu ifade eden Yeşil, "Ancak sezon başında aksaklıklar oldu. Yeni sezon hazırlıklarımızı ve transfer edilen futbolcuların takıma geç katılmaları nedeniyle kısa süreli sıkıntılar yaşadık. Bu süreci de en iyi şekilde atlatarak, toparlandık. Son haftalarda da hem iç hem de dış saha maçlarında önemli sonuçlar elde ettik. Şuan ligin şampiyonluk adayları arasında yer alıyoruz" dedi.

Hafta sonunda çok önemli bir karşılaşmaya ev sahipliği yapacaklarını belirten Yeşil, şöyle konuştu:

"Rakibimiz iyi ve güçlü bir ekip. Önemli sonuçlara imza atan bir takım. Bu nedenle kendi sahamızda yapacağımız karşılaşma bir hayli zorlu geçecek. Ama biz şartlar ne olursa olsun Fatih Karagümrük'ü yenip evine eli boş göndermek istiyoruz. Bunun için de kendi sahamızdaki maça kazanmak için çıkacağız. Taraftarlarımızı da bu zorlu maçta yanımızda görmek istiyoruz. Onların desteğiyle Fatih Karagümrük engellini de aşacağımıza inanıyoruz."