Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig
Spor Toto 2. Lig
-

DİYARBAKIR (AA) - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler, taraftar desteği bekliyor.

Amed Sportif Faaliyetler Kulüp Başkanı Ali Karakaş, üs üste üç önemli maça çıkacaklarını ve bu müsabakalarda elde edecekleri sonuçların ligdeki kaderlerini belirleyeceğini söyledi.

Amed Sportif Faaliyetler Kulüp Başkanı Karakaş, yarın Kocaeli Birlikspor ile Salı günü ise Tepecikspor ile kendi sahalarında karşılaşacaklarını belirtti.

Yarın yapacakları maçı kazanıp hem rahatlamak hem de kötü gidişe son vermeyi hedeflediklerini dile getiren Karakaş, şöyle dedi:

"Ligin özellikle ikinci yarısında istediğimiz sonuçları alamadık. Şuana kadar yaptığımız maçlarda galibiyet alamadık. Bu nedenle ligde kritik bir durumdayız. Biran önce toparlanmak ve ligin üst sıralarına tırmanmak istiyoruz. Bunun için de öncelikle yarın yapacağımız Kocaeli Birlikspor maçını ardından Tepecikspor karşılaşmasını kazanmak istiyoruz. Sahamızda yapacağımız bu iki maça çok iyi hazırlandık. Moral ve motivasyon olarak çok iyi durumdayız. Hedefimiz önce Kocaeli Birlikspor ardından da Tepecikspor maçını kazanmaktır."

Karakaş, takım olarak çok zor bir süreçten geçtiklerini ve büyük desteğe ihtiyaçları olduğuna işaret etti.

Başkan Karakaş, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Süreci ve yaşadıklarımızı anlatmamızın bir anlamı yok. Kulüp olarak yaşadıklarımız herkes tarafından biliniyor. Bunları tekrar etmek istemiyorum. Bu nedenle büyük bir desteğe ve kenetlenmeye ihtiyacımızın olduğunu özellikle belirtmek istiyorum. Tüm duyarlı taraftarlarımızın özellikle bu süreçte yanımızda olmalarını ve destek sunmalarını bekliyorum. Verilecek her destek bu takımın başarısı ve geleceğine katkı sunacaktır. Özellikle Kocaeli Birlikspor ve Tepecikspor maçına tüm taraftarlarımızın gelerek takımlarına centilmenlik içerisinde destek sunmalarını istiyoruz."