Spor Toto 3. Lig

Spor Toto 3. Lig
Spor Toto 3. Lig
DİYARBAKIR (AA) - Spor Toto 3. Lig 2. Grup takımlarından Diyarbakırspor'da, 3'er sarı kartı olan 5 futbolcu ceza sınırında yer alıyor.Pazar günü...

DİYARBAKIR (AA) - Spor Toto 3. Lig 2. Grup takımlarından Diyarbakırspor'da, 3'er sarı kartı olan 5 futbolcu ceza sınırında yer alıyor.

Pazar günü cezası nedeniyle Diyarbakır Atatürk Stadı'nda seyircisiz oynayacağı Denizli Büyükşehir Belediyespor maçı hazırlıklarını sürdüren Diyarbakırspor'da deplasmanda alınan Yeşil Bursaspor galibiyeti nedeniyle moraller yerinde.

Hemen her idman öncesinde futbolcularla kısa toplantılar yapan teknik heyet, zirve yarışındaki önemli rakiplerden olan Denizli temsilcisiyle oynanacak maç için futbolculardan iyi motive olmalarını isterken, taktiksel çalışmalarda da maçın provası yapılıyor.

Diyarbakırspor'da önemli maç öncesinde 5 futbolcu sarı kart cezası sınırında yer alıyor.

3'er sarı kartı olan Nurullah Dağaşan, Erdinç Karakaş, Muhammed Serdar Yazıcı, Uğur Durmuş ve Abdullah'ın Denizli Büyükşehir Belediyespor maçında kart görmeleri halinde bir sonraki hafta Çanakkale Dardanelspor'la deplasmanda yapılacak maçta forma giyemeyecekleri açıklandı.

Öte yandan Diyarbakırspor'un 23.haftada Dardanelspor'la yapacağı maçın yolculuk programı belli oldu.

Diyarbakır- İstanbul aktarmalı uçak seferiyle Çanakkale'ye uçacak olan Diyarbakırspor, dönüşte ise karayolu ve deniz ulaşımı ile İstanbul'a gelip, İstanbul'dan uçakla Diyarbakır'a dönecek.