Spor Toto 3. Lig

Spor Toto 3. Lig
Spor Toto 3. Lig
DİYARBAKIR (AA) - Spor Toto 3. Lig 2. Grup'ta mücadele eden Yeni Diyarbakırspor'dan Ege bölgesi hakemlerine teşekkür geldi.Yeni Diyarbakırspor...

DİYARBAKIR (AA) - Spor Toto 3. Lig 2. Grup'ta mücadele eden Yeni Diyarbakırspor'dan Ege bölgesi hakemlerine teşekkür geldi.

Yeni Diyarbakırspor kulübünden yapılan yazılı açıklamada, Halide Edip Adıvarspor ve Payas Belediyespor maçlarını yöneten Ege bölgesi hakemlerine teşekkür edildiği belirtildi.

Açıklamada, şöyle denildi:

"11 Mart Çarşamba günü İstanbul 'da oynadığımız Halide Edip Adıvarspor maçını yöneten Hakan Akmısır ile yardımcıları Sebahattin Ayvazoğlugil, Sercan Ertemçöz ve 4. hakem Emre Ajun başarılı yönetim göstermişlerdir. 17 Mart Salı günü Hatay'da oynadığımız Payas Belediyespor maçını yöneten Mehmet Fatih Gökçe, aleyhimize maçın başında penaltı vermesine rağmen başarılı bir yönetim ortaya koymuştur. Yardımcı hakemler Erdem Gökalp ve Ulaş Aksoy ile 4. hakem Serkan Gülçer de başarılı bir yönetim örneği sergileyerek taraflı-tarafsız herkesin beğenisini kazanmışlardır. Tüm hakemlerimize, sahadaki mücadele ve futbolun önüne geçmedikleri için teşekkür ediyoruz."


  ETİKETLER:

  HATAY

  ,

  İstanbul

  ,

  Ege

  ,

  spor

  ,

  Fatih

  ,

  Lig

  ,

  hakem

  ,

  yönetim

  ,

  çarşamba