Spor Toto 3. Lig

Spor Toto 3. Lig
Spor Toto 3. Lig
- Spor Toto 3. Lig 2. Grup takımlarından Yeni Diyarbakırspor, taraftarlardan ve esnaflardan kente yeşil kırmızılı bayrakları asmaları çağrısında bulundu.

DİYARBAKIR (AA) - Spor Toto 3. Lig 2. Grup takımlarından Yeni Diyarbakırspor, taraftarlardan ve esnaflardan kente yeşil kırmızılı bayrakları asmaları çağrısında bulundu.

Yeşil kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, kentin işlek caddelerine bayraklar asılarak şampiyonluk havası oluşturmaları ve bu havanın oluşması halinde bunun takımın başarısına olumlu yönde yansıyacağı belirtildi

Yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Takımımız, statüsü değişen ve ilk kez yarı final aşaması deplasmanlı olarak gerçekleşecek play off'larda mücadele edecek. Diyarbakırspor isminin olduğu her yerde hedef başarı ve şampiyonluktur. Biz de bu misyona uygun olarak koca bir sezonun emeğini şampiyonlukla taçlandırmak istiyoruz. Yıllardır hasret kaldığımız ve geçen sezon kapısından döndüğümüz şampiyonluğa ulaşacağımıza inanıyoruz. Bu yolda taraftar desteğini fazlasıyla önemsiyoruz. Taraftarlarımıza ve esnaflarımıza kentin işlek caddelerini bayraklarla donatmaları çağrısında bulunuyoruz."


  ETİKETLER:

  spor

  ,

  Lig

  ,

  Final

  ,

  taraftar

  ,

  sezon