Spor Toto 3. Lig

Spor Toto 3. Lig
Spor Toto 3. Lig
DİYARBAKIR (AA) - Spor Toto 3. Lig 2. Grup takımlarından Yeni Diyarbakırspor'da teknik direktör Mustafa Ceviz, Denizli Büyükşehir Belediyespor ile...

DİYARBAKIR (AA) -  Spor Toto 3. Lig 2. Grup takımlarından Yeni Diyarbakırspor'da teknik direktör Mustafa Ceviz, Denizli Büyükşehir Belediyespor ile yarın sahalarında yapacakları maç için taraftarlardan destek istedi.

Ceviz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 2. Lig kapısını aralamak için önlerinde çok önemli bir fırsat olduğunu belirtti.

Ceviz, play off yarı final rövanş maçında Denizli Büyükşehir Belediyespor'u evlerinde mağlup edip finalle yükselmek istediklerini ve sahaya bunun için çıkacaklarını kaydetti.

Ceviz, şu ifadeleri kullandı:

"Yarın tarifi anlatılması zor bir maça çıkacağız. Denizli Büyükşehir Belediyespor'u play off yarı final rövanş maçında konuk edeceğiz. Deplasmanda yaptığımız ilk maçı golsüz berabere kapatarak, avantajı sağladık. Artık her şey elimizde. Alacağımız galibiyet bizi finalle çıkaracak. Yani olmak veya olmamak maçındayız. Bu karşılaşmada taraftarlarımızı yanımızda görmek istiyoruz. Onlara her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Gelip yanımızda olsunlar ve mücadelemize katkı sunsunlar. Yeni Diyarbakırspor taraftarsız olamaz. Bu nedenle Denizli Büyükşehir Belediyespor maçında taraftar desteğini bekliyoruz."