Spor Toto 3. Lig

Spor Toto 3. Lig
Spor Toto 3. Lig
DİYARBAKIR (AA) - Spor Toto 3. Lig 2. Grup takımlarından Diyarbekirspor, üç futbolcusuyla ilişkilerinin kesildiği bildirildi.Kulüpten yapılan...

DİYARBAKIR (AA) - Spor Toto 3. Lig 2. Grup takımlarından Diyarbekirspor, üç futbolcusuyla ilişkilerinin kesildiği bildirildi.

Kulüpten yapılan açıklamada, teknik heyetin talebi üzerine 3 futbolcu ile çalışmama kararı alındığı belirtildi.

Geçen sezon  kadroda yer alan Halil Akhan ve Emre Bayram ile bu sezon transfer edilen Selçuk Aslan'dan kendilerine kulüp bulmalarının istendiği ifade edilen açıklamada, şöyle denildi:

"Bu futbolcular Bolu Esentepe'de başlayacak olan ikinci etap kamp çalışmalarına katılmayacak. Daha önce Uğur Durmuş ile de yolları ayırma kararı almıştık. Cizrespor'un talip olduğu Uğur Durmuş, istediğimiz parayı getirmesi halinde sözleşmesini karşılıklı anlaşma ile feshederek istediği takıma gidebilecek. Bu transfer için kulübümüzden nezaketen izin isteyen kardeş Cizrespor'a bu konuda olumlu yanıt verilmiştir."

Öte yandan Diyarbakır Deplasmanlı Amatör Ligi Takımlarından Hebun Alipınarspor'un kalecisi Berat Bilen'in teknik heyet tarafından beğenilerek, takımda kalmasının istendiği kaydedildi. 


  ETİKETLER:

  Diyarbakır

  ,

  spor

  ,

  Lig

  ,

  sezon

  ,

  anlaşma

  ,

  Kulüp

  ,

  Aslan