Spor Toto 3. Lig

Spor Toto 3. Lig
Spor Toto 3. Lig
- Spor Toto 3. Lig 2. Grup takımlarından Diyarbekirspor, ülkenin içinde bulunduğu hassas duruma dikkat çekerek, sporun tüm bileşenlerinden hassas davranmasını istedi.

DİYARBAKIR (AA) - Spor Toto 3. Lig 2. Grup takımlarından Diyarbekirspor, ülkenin içinde bulunduğu hassas duruma dikkat çekerek, sporun tüm bileşenlerinden hassas davranmasını istedi.

Diyarbekirspor Kulübünden yapılan açıklamada, zorlu ve çekişmeli bir sezonun kendilerini beklediği belirtildi.

Açıklamada, emek hırsızlığının olmadığı, hakem hatalarının başarı ve başarısızlıkları tayin etmediği, hak edenlerin kazandığı, spor dışı etkenlerin spora hükmetmediği bir sezonun en büyük temennileri olduğu kaydedildi.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"2015-2016 sezonunun ülke futbolu, kentimiz, bölgemiz ve kulübümüz için hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Fair play, centilmenlik, kardeşlik ve hoşgörü görüntüleri hakim olsun. Unutmayalım ki her takım başarılı olmak ister. Ancak, sonuçlar geçici olup esas olan sevgi, barış ve kardeşliktir. Ülke olarak birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde sporun tüm bileşenlerini bu bilinç ve hassasiyetle davranmaya davet ediyoruz."


  ETİKETLER:

  spor

  ,

  Hakim

  ,

  Lig

  ,

  ülke

  ,

  hakem

  ,

  Birlik

  ,

  2015