Spor Toto 3. Lig

Spor Toto 3. Lig
Spor Toto 3. Lig
DİYARBAKIR (AA) - Spor Toto 3. Lig 2. Grup takımlarından Diyarbekirspor'da teknik direktör Bülent Demirkanlı, çok daha iyi bir takım olacaklarını...

DİYARBAKIR (AA) - Spor Toto 3. Lig 2. Grup takımlarından Diyarbekirspor'da teknik direktör Bülent Demirkanlı, çok daha iyi bir takım olacaklarını söyledi.

Demirkanlı, yaptığı açıklamada, ligin ilk iki haftasını geride bıraktıklarını ve bu iki maçta 3 puan aldıklarını belirterek, şöyle dedi:

"3 puan elde ettiğimiz ve seyircisiz oynadığımız Payasspor maçında iyi futbol oynayamadık. Sezon başı olması itibariyle bu maçta iyi oynadığımızı söylemem. Buna rağmen çok sayıda net pozisyonlar yakaladık. İkinci yarıda baskımızı artırarak goller bulduk. Daha iyi olabilirdik. Bundan sonra daha iyi olacağız. Haftayı bay geçireceğimiz için arayı iyi değerlendireceğiz. Takım iyi yolda her geçen hafta daha iyi olacağız."

Demirkanlı, Payasspor maçının hakemlerini başarılı yönetimlerinden dolayı tebrik ettiğini ve dileklerinin hakemlerin sonucu etkileyen hatalar yapmaması olduğunu sözlerine ekledi. 


  ETİKETLER:

  Futbol

  ,

  spor

  ,

  Lig

  ,

  sezon