Spor Toto 3. Lig

Spor Toto 3. Lig
Spor Toto 3. Lig
- Spor Toto 3. Lig 2. Grup takımlarından Diyarbekirspor, deplasmanda yapacağı Ofspor maçı öncesinde Diyarbakır'ın tarihi yerlerini gezdi.

DİYARBAKIR (AA) - Spor Toto 3. Lig 2. Grup takımlarından Diyarbekirspor, deplasmanda yapacağı Ofspor maçı öncesinde Diyarbakır'ın tarihi yerlerini gezdi.

Diyarbekirspor teknik direktör Namık Alunsoy, yönetici Cemal Doğrul, Saffet Azbay ve futbolcuların yer aldığı gezide, yeşil kırmızılı oyuncular, tarihi Gazi Köşkü, Ongözlü Köprü ve Surları gezdi.

Diyarbakırsporlu futbolcular, Ongözlü Köprü'nün üstünde halay çekerek stres atarken, sporculara bazı vatandaşlar da eşlik etti.

Diyarbekirspor Futbol Şube Sorumlusu Cemal Doğrul, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, Ofspor maçı öncesinde gezi planladıklarını söyledi.

Doğrul, şöyle dedi:

"Futbolcularımızın stres atması ve kentin tarihi yerlerini görmeleri için bir gezi düzenledik. Teknik heyetimizin de yer aldığı gezide futbolcularımız halay çekerek stres attı. Tarihi surlarda halkla buluşarak, çay mollası verdik. Oldukça yararlı ve güzel bir gezi oldu."


  ETİKETLER:

  Futbol

  ,

  Diyarbakır

  ,

  spor

  ,

  Çay

  ,

  Lig