Spor Toto 3. Lig

Spor Toto 3. Lig
Spor Toto 3. Lig
DİYARBAKIR (AA) - Spor Toto 3. Lig 2. Grup takımlarından Diyarbekirspor'un Ofspor ile deplasmanda yaptığı maçta dostluk görüntüleri...

DİYARBAKIR (AA) - Spor Toto 3. Lig 2. Grup takımlarından Diyarbekirspor'un Ofspor ile deplasmanda yaptığı maçta dostluk görüntüleri yaşandı.

Diyarbekirspor kulübünden yapılan açıklamada, Diyarbakır ve Karadeniz arasında yıllardır sporda yaşanan dostluk ve kardeşlik görüntülerinin Ofspor-Diyarbekirspor maçıyla bir kez daha pekiştiği belirtildi.

Açıklamada, gerek maç öncesi ve gerekse maç sonrasında gösterilen yakın ilgi anlamlı görüntülere yol açarken, bu tablonun takdir topladığına dikkat çekildi.

Açıklamada, maç öncesinde ev sahibi Ofspor'un yanı sıra Pazarspor, Yomraspor ve Araklıspor gibi kulüplerin yöneticilerinin, Diyarbekirspor kafilesini kamp yaptığı otelde ziyaret ettiği kaydedildi.

Maç öncesinde Diyarbekirspor'un Ofspor'lu taraftarların alkışları arasında sahaya çıktığı belirtilen açıklamada, maçın ardında Yomraspor yönetiminin Diyarbekirspor kafilesine dostluk yemeği verdiği vurgulandı.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Ofspor ve Yomraspor bizi en iyi şekilde misafir etti, geçmiş yıllardan kalma dostluğumuz olan Araklıspor ve Pazarspor'un eski yöneticileri de ziyaret etti. Sporda yıllardır hakim olan Diyarbakır-Karadeniz dostluk ağını bir kez daha pekiştiren başta Ofspor ve Yomraspor olmak üzere tüm Karadeniz kulüplerine teşekkür ediyoruz. Dileğimiz bu güzel görüntülerin ülkenin her yerinde hakim olmasıdır. İşte o zaman özünde barış ve kardeşlik olan sporun ruhuna uygun hareket edilerek toplumsal barış ve dayanışma sağlanmış olur." 


  ETİKETLER:

  Diyarbakır

  ,

  spor

  ,

  Hakim

  ,

  Lig

  ,

  karadeniz

  ,

  zaman

  ,

  maç